Logo - Coca-Cola Poland Services

Vendor Data Analyst

Współpracuj z najbardziej znaną marką świata

Warszawa
Operacje
Umowa o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie

Dlaczego warto?

Zatroszczymy się o Twoje zdrowie, zapewniając Ubezpieczenie NNW. O dobrą kondycję zadba Karta Multisport i Klub Biegacza. Rozrywkę po pracy dostarczą bilety do kina.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy i świeżych owoców w biurze.
Potrzebujesz naprawdę konkretnej ilości Coca-Coli? Zapomnij o wyjeździe na zakupy. Gwarantujemy Ci warunki, jakich nie dostają nawet hurtownicy!
W Coca-Cola HBC Polska wdrożyliśmy model rozwoju przywództwa Leadership Pipeline. Promujemy talenty wewnątrz firmy, by wspierać ich aspiracje i plany na rozwój kariery. Dołączysz do niego?
Znużenie po kilku godzinach pracy? Odwiedź chillout room by złapać energię na drugą połowę dnia!

Szczegóły oferty

Szybki awans
Premie
Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Klub Biegacza
Bilety do kina
Świeże owoce
Kawa
Zimne napoje
Pokój drzemek

Zadania

Będziesz głównym punktem kontaktowym między firmą a dostawcami. Zadbasz o ich codzienną relację.
Sprawdzasz czy dane wprowadzono właściwie zanim zostaną wdrożone do systemu SAP.
Pomożesz w opracowywaniu technik sprawdzania poprawności danych w celu zapewnienia ich najwyższej jakości.

Oczekiwania

Min. dyplom licencjata.
Min 1 rok doświadczenie w obszarze danych lub zobowiązań.
Angielski - min. B2
Wyszukujesz nowe rozwiązania i odważnie je implementujesz. Cechujesz się nastawieniem prowadzącym Cię coraz wyżej i wyżej.
Wspierasz kolegów i koleżanki z zespołu. Duch gry zespołowej jest dla nas jedną z najważniejszych wartości!

Poznaj Coca-Cola Poland Services

About us

Everyone knows Coca-Cola. It's the best-known product in the world. We've been making it since 1886 and it still tastes the same.

As a business, The Coca-Cola Company is constantly evolving – we develop new products, acquire great brands and pioneer new ways of doing things. We sell four of the world's top five non-alcoholic sparkling drinks (Coke, Coke light, Sprite and Fanta) and 3,600+ products in over 200 countries, including water, juices, energy drinks, and even tea and coffee. Altogether, that adds up to more than 1.9 billion drinks around the globe every day.

Throughout the world we operate at scale while ensuring flawless delivery through local market operations working closely with our bottling partners who manufacture, package and distribute our soft drinks.

At The Coca-Cola Company, our people have their own formula for turning passion into action. Together, that's how we push the world's greatest brands to new heights. What's your secret formula?

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center