Logo - Coca-Cola HBC Polska

Technik ds. Zapewnienia Jakości - Mikrobiolog

Może to Ty jesteś naszym sekretnym składnikiem?

Niepołomice
Dział Techniczny
Umowa o pracę
Opieka medyczna

Dlaczego warto?

O stan Twojego zdrowia będzie dbał sztab specjalistów z prywatnej opieki medycznej.
Nasi pracownicy objęci są ubezpieczeniami na życie, które zapewniają spokój Twoim najbliższym.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy.
W Coca-Cola HBC Polska wdrożyliśmy model rozwoju przywództwa Leadership Pipeline. Wspieramy Twoje aspiracje i plany na rozwój kariery. Możesz skorzystać z bardzo szerokiej oferty szkoleń oraz warsztatów.

Szczegóły oferty

Radzymin
Konkurencyjne wynagrodzenie
Ubezpieczenie na życie
Zimne napoje
Szkolenia
Klub Biegacza

Zadania

Pobór oraz testowanie prób mikrobiologicznych środowiskowych, surowców oraz produktu gotowego (analiza ilościowa i jakościowa).
Regularne i terminowe zapisywanie wyników badań oraz przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu informacji w zakładzie.
Podejmowanie działań korygujących stosownie do zaistniałej sytuacji oraz uczestniczenie w ich realizacji.
Analiza trendów mikrobiologicznych, proponowanie koniecznych zmian.

Oczekiwania

Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe z mikrobiologii, biotechnologii, biologii lub pokrewne.
Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku mikrobiolog w zakładzie przetwórstwa spożywczego lub farmaceutycznym.
Wiedza z zakresu metod badań mikrobiologicznych żywności.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC dostarcza wybrane marki napojów 595 milionom konsumentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w 28 krajach na 3 kontynentach, a ciągłe sukcesy to zasługa naszych lokalnych zespołów, które silnie się wspierają. Naszym pracownikom umożliwiamy szybki rozwój i ciągłe doskonalenie kompetencji w wybranych przez nich obszarach biznesowych. Obecnie poszukujemy kolejnego członka naszego Zespołu Utrzymania Ruchu w Radzyminie. Jeśli chcesz z nami budować kolejne lata naszych sukcesów na rynku, aplikuj już dziś na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu.
Miejsce pracy

Staniątki 613, Niepołomice

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center