Logo - Coca-Cola HBC Polska

Talent Acquisition & Identification Specialist

You could be our secret ingredient!

Warszawa
HR
Umowa o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie

Dlaczego warto?

Elastycznie podchodzimy do czasu pracy. 25% możesz przepracować z domu.
W Coca-Cola HBC Polska wdrożyliśmy model rozwoju przywództwa Leadership Pipeline. Wspieramy Twoje aspiracje i plany na rozwój kariery. Możesz skorzystać z bardzo szerokiej oferty szkoleń oraz warsztatów.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do wszystkich naszych produktów, a także kawy i świeżych owoców w biurze.
Znużenie po kilku godzinach pracy? Odwiedź chillout room by złapać energię na drugą połowę dnia!

Szczegóły oferty

Szybki awans
Premie
Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Klub Biegacza
Bilety do kina
Świeże owoce
Kawa
Zimne napoje
Pokój drzemek

Zadania

Wykorzystujesz wypróbowane przez Nas źródła Talentów i wynajdujesz nowe miejsca, gdzie mogą się skrywać.
Przy ścisłej współpracy z menadżerami i HR Business Partnerami będziesz odpowiadał za przebieg całego procesu rekrutacyjnego. Swoją radą pomożesz dokonać właściwych wyborów.
Wykorzystując szerokie spektrum dostępnych narzędzi jak np. assessment centre oceniasz dopasowanie Kandydatów do firmy i specyfiki stanowiska.
Zapewniasz wsparcie w działaniach employer brandingowych. Planujesz inicjatywy, które promować będą firmę i angażować potencjalnych Kandydatów.

Oczekiwania

Wiesz jak od środka wygląda proces rekrutacyjny i potrafisz zarządzać całym jego przebiegiem - od pozyskiwania Kandydatów do ostatecznego wyboru. Czujesz się komfortowo w doradzaniu wewnętrznym interesariuszom w podejmowaniu decyzji.
Angielski - min. B2 Znajomość pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.
Lubisz rozmawiać z ludźmi. Wyłapanie najważniejszych punktów świadczących o ich charakterze nie sprawia Ci problemu.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.
Biuro

ul. Annopol 20, Warszawa

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center