Logo - Coca-Cola HBC Polska

Staż w dziale Logistyki

Czas na pierwsze doświadczenie!

Gdańsk
Logistyka
Praktyki
Umowa o pracę

Dlaczego warto?

U nas nie będziesz parzyć kawy. Wykorzystasz w praktyce wiedzę teoretyczną, którą udało Ci się zdobyć podczas studiów oraz zyskasz doświadczenie związane z pracą w dynamicznej korporacji, która jest liderem w branży!
Wiemy, że jako student masz dużo obowiązków, więc chętnie pomożemy Ci z dopasowaniem grafiku pracy.
Dla nas największą wartością jesteś Ty! Oferujemy dostęp do wielu szkoleń, które przyśpieszą wzrost zarówno twardych jak i miękkich umiejętności zawodowych.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy i świeżych owoców w biurze.

Szczegóły oferty

Gdańsk
Staż
Logistyka
Ambitne projekty
Szkolenia
Elastyczne godziny
Pierwsze doświadczenie zawodowe
Opieka medyczna
Zimne napoje
Świeże owoce

Zadania

Bieżąca współpraca z kierowcami, magazynem oraz działem księgowości.
Dbanie o wyjaśnienie powstałych rozbieżności towarowych i gotówkowych oraz zgłoszeń reklamacyjnych z klientami i kierowcami Coca-Cola HBC.
Sprawowanie nadzoru nad terminowym spływem dokumentów od kierowców, co pomoże nam w uniknięciu opóźnień.
Wspomaganie Kierownika Logistyki Dystryktu w jego projektach biznesowych.

Oczekiwania

Skończyłeś już studia i pragniesz rozwijać się zawodowo? Nadal studiujesz, ale szukasz miejsca, w którym zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenie? Ta oferta jest dla Ciebie.
Jesteś chętny do pracy oraz chcesz nas wspomóc przy poważnych projektach biznesowych? To na Ciebie czekamy.
Praca z komputerem nie jest Ci obca? Znasz MS Office (Excel, Outlook) na poziomie średniozaawansowanym? Przyda Ci się to w pracy.
Jesteś komunikatywny, dokładny oraz szybko przyswajasz nową wiedzę? To cechy, których szukamy.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.
Biuro

ul. Galaktyczna 30A, Gdańsk

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center