Logo - Coca-Cola HBC Polska

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Może to Ty jesteś naszym sekretnym składnikiem?

Radzymin
Dział Techniczny
Umowa o pracę
Opieka medyczna

Dlaczego warto?

O stan Twojego zdrowia będzie dbał sztab specjalistów z prywatnej opieki medycznej.
Nasi pracownicy objęci są ubezpieczeniami na życie, które zapewniają spokój Twoim najbliższym.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy.
W Coca-Cola HBC Polska wdrożyliśmy model rozwoju przywództwa Leadership Pipeline. Wspieramy Twoje aspiracje i plany na rozwój kariery. Możesz skorzystać z bardzo szerokiej oferty szkoleń oraz warsztatów.

Szczegóły oferty

Radzymin
Konkurencyjne wynagrodzenie
Ubezpieczenie na życie
Zimne napoje
Szkolenia
Klub Biegacza

Zadania

Odpowiedzialność za bieżące i zgodne z przyjętymi standardami prowadzenie obsługi grupy maszyn i urządzeń.
Planowanie, nadzorowanie wykonywanych prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych. Jesteś odpowiedzialny za ich właściwą realizację.
Odpowiadanie za planowanie, kontrolę i optymalizację stanów zapasów.
Weryfikujesz umiejętności techniczne Techników ds. Utrzymania Ruchu i Operatorów. W razie braków uczysz niezbędnych podstaw czy procedur.

Oczekiwania

Masz wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanika, budowy maszyn lub pokrewne.
Posiadasz komplet uprawnień specjalistycznych pozwalających na dokonywanie napraw w wyznaczonym obszarze i pracę na wysokości powyżej 3m.
Pracowałeś już w Dziale Utrzymania Ruchu i wiesz na czym polega specyfika działania hal produkcyjnych.
Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym - B1.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC dostarcza wybrane marki napojów 595 milionom konsumentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w 28 krajach na 3 kontynentach, a ciągłe sukcesy to zasługa naszych lokalnych zespołów, które silnie się wspierają. Naszym pracownikom umożliwiamy szybki rozwój i ciągłe doskonalenie kompetencji w wybranych przez nich obszarach biznesowych. Obecnie poszukujemy kolejnego członka naszego Zespołu Utrzymania Ruchu w Radzyminie. Jeśli chcesz z nami budować kolejne lata naszych sukcesów na rynku, aplikuj już dziś na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu.
Miejsce pracy

Radzymin, ul. Przemysłowa 2

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center