Logo - Coca-Cola HBC Polska

Specjalista ds. Rozwoju Rynku

Spragniony?

Kraków
Sprzedaż
Umowa o pracę
Samochód służbowy

Dlaczego warto?

Zatroszczymy się o Twoje zdrowie, zapewniając Ubezpieczenie NNW. O dobrą kondycję zadba Karta Multisport i Klub Biegacza. Rozrywkę po pracy dostarczą bilety do kina.
Wszystko, czego potrzebujesz do pracy m.in. iPad i samochód służbowy.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy i świeżych owoców w biurze.
W Coca-Cola HBC Polska wspieramy Twoje aspiracje i plany na rozwój kariery. Wybieraj z szerokiego systemu szkoleń. Na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie niezbędne do realizacji zadań.

Szczegóły oferty

Twoje miasto
Sprzedaż
Premie
Komputer
Tablet
Narzędzia pracy
Konkurencyjne wynagrodzenie
Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa

Zadania

Efektywne zarządzanie powierzonym obszarem. Osiąganie wyznaczonych przez przełożonego celów sprzedażowych i poza sprzedażowych.
Spotkania z Partnerami Coca-Cola to Twoja codzienność. Budujesz z nimi silne relacje biznesowe, a negocjacje zawsze prowadzisz na zasadzie Win-Win.
Odkrywasz nowe punkty i kanały sprzedaży. Widzisz nadarzającą się okazję? Wykorzystujesz ją bez wahania!
Efektywne zarządzanie sprzętem firmowym, skuteczne i trwałe wprowadzanie strategii i standardów firmy u nowo pozyskanych Klientów.
Kultura w Coca-Cola jest daleka od rywalizacji. Wspierasz atmosferę współpracy i chęci osiągania sukcesów w teamie.

Oczekiwania

Dowolne. W zależności od posiadanego przez Ciebie doświadczenia dopasujemy odpowiedni poziom stanowiska.
Znasz panujące na tym rynku zasady i wiesz jak podejść do procesu sprzedażowego.
Nastawienie na rezultat. Chęć do ciągłego uczenia się, podnoszenia kwalifikacji i własnej efektywności.
Wykształcenie wyższe. Prawo jazdy kat. B. Umiejętność obsługi komputera (MS Office).
Angielski - min. B2. We współpracy z Klientami zagranicznymi nie będziesz mieć barier w komunikacji.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center