Logo - Coca-Cola HBC Polska

Specjalista ds. Marketingu Konsumenckiego

Zespół: Shopper Marketing

Warszawa
Marketing
Umowa o pracę
Międzynarodowe środowisko

Dlaczego warto?

U nas nie dowiesz się co to nuda. Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie i wdrażanie nowych projektów marketingowych.
Atrakcyjny system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW, karta sportowa, bilety do kina, chillout room.
Dla nas największą wartością jesteś Ty! Oferujemy dostęp do wielu szkoleń, które przyśpieszą wzrost zarówno twardych jak i miękkich umiejętności zawodowych.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy i świeżych owoców w biurze.

Szczegóły oferty

Warszawa
Marketing
Poziom: Specjalista
Ambitne projekty
Szkolenia
Międzynarodowe projekty
Dobra lokalizacja
Zimne napoje
Świeże owoce
Ubezpieczenie na życie

Zadania

Kieruj oraz współpracuj z zespołami projektowymi w celu utrzymania najwyższej jakości wdrażanych rozwiązań.
Zadbasz o rozwój i wdrażanie nowych produktów. Na jakie potrzeby klientów produkt ma odpowiadać? Jakie ma przynosić korzyści? Dlaczego nabywca ma wybrać nasz produkt? To tylko niektóre z pytań, na które pomożesz nam znaleźć odpowiedź.
Wykorzystaj swoją wiedzę i dostępne narzędzia, aby zbudować i utrzymać wyjątkowy obraz Coca-Cola w oczach klientów.
W kooperacji tkwi siła, więc pomóż nam zaangażować pracowników Coca-Cola HBC Polska w promowanie marki.

Oczekiwania

Skończyłeś już studia i pragniesz rozwijać się zawodowo? Ta oferta jest dla Ciebie.
Znajomość języka na poziomie min. B2 jest niezbędna do pracy w globalnej firmie. Ta umiejętność będzie nieoceniona także przy prowadzeniu lub uczestniczeniu w międzynarodowych projektach.
Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu? Znasz podstawowe narzędzia mające na celu badanie i budowanie wizerunku marki? Zetknąłeś się z zarządzaniem projektami marketingowymi? Tego typu wiedzę wykorzystasz u nas.
Jesteś samodzielny, szybko przyswajasz nową wiedzę oraz dobrze organizujesz swoją pracę? To cechy, których szukamy.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.
Biuro

ul. Annopol 20, Warszawa

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center