Logo - BGK

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Digitalizacji

Dołącz do Niezwykłych

Kraków
Umowa zlecenie
Administracja
Młody zespół

Dlaczego warto?

Niezależnie, czy chcesz uczyć się języka obcego, rozwijać kompetencje miękkie, czy zdobywać certyfikaty i uprawnienia zawodowe, BGK daje Ci możliwość rozwoju w każdym obszarze.
W Krakowie niedawno powstał nowy zespół. Współpraca z 20 osobami zapewnia kameralną i serdeczną atmosferę. Poczuj się częścią czegoś większego.
Biuro otwarte jest od 7:00 do 17:00. Możesz przychodzić do niego w dowolnych godzinach, pod warunkiem, że w tygodniu przepracujesz min. 30 h.
Niezależnie, czy uprawiasz sport, czy chcesz dopiero zacząć, możesz dołączyć do jednego z naszych bractw sportowych. Skorzystaj z dofinansowania do treningów, parkingu dla rowerów czy refundacji za starty w zawodach.
Jeśli lubisz i chcesz pomagać, możesz wziąć udział w jednym z naszych projektów wolontariackich (realizowanych w godzinach pracy).
Wraz z rozwojem krakowskiego oddziału pojawią się nowe oferty stałego zatrudnienia. Twoje doświadczenie w BGK z pewnością wpadnie w oko rekrutera.

Szczegóły oferty

Szybka rekrutacja
Szkolenia
Kameralna atmosfera
Kluby sportowe
Akcje charytatywne
Kawa

Zadania

Jesteś odpowiedzialny za spójność całej bazy i właściwą klasyfikację dokumentów wg. kontrahentów i prowadzonych spraw.
Digitalizacja to cały szereg działań pomagających w przejściu do świata cyfrowego. Wykonujesz zlecone zadania zgodnie z harmonogramem i zakresem.

Oczekiwania

Posiadasz wykształcenie średnie (ukończone liceum lub technikum).
Dobrze znasz programy ułatwiające codzienną pracę biurową. W szczególności Word, Excel, Power Point, Outlook.
Minimum 30 godzin tygodniowo.
Potrafisz zorganizować swoją pracę, tworzysz i utrzymujesz porządek w obszarze, za który jesteś odpowiedzialny. Dokładnie analizujesz powierzone zadania. Dbasz o każdy szczegół.

Poznaj BGK

Jedyny taki bank w Polsce

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski oraz sektora publicznego. Jesteśmy partnerem finansowym aktywnie wspierającym przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy i uczestniczymy we współpracy między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi. Naszą pracą codziennie przyczyniamy się do polepszania jakości życia Polaków.

Działamy odpowiedzialnie kierując się zasadami etycznymi. Dążymy do tego, by zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych, dbałość o pracowników i właściwe relacje z partnerami biznesowymi były naturalnymi elementami naszej codziennej pracy.

Dzięki unikalnej roli, jaką odgrywamy, dajemy naszym pracownikom możliwość uczestniczenia w projektach o niespotykanej na rynku specyfice i skali.
Miejsce pracy

Pilotów 2, Kraków