Logo - Coca-Cola HBC Polska

Management Trainee in Marketing

Coca-Cola HBC Rise Programme

Warszawa
Marketing
Mentor
Umowa o pracę

Dlaczego warto?

Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy oraz stała opieka mentora, który pomoże Ci wybrać odpowiednią drogę doskonalenia Twoich umiejętności.
Atrakcyjny system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i NNW, karta sportowa, bilety do kina, chillout room.
Ponad 2 letni program menedżerski, po którym będziesz mógł kontynuować swój dynamiczny rozwój w strukturach firmy.
Coca-Cola, Kropla Beskidu czy FuzeTea - masz nieograniczony dostęp do naszych napojów, a także kawy i świeżych owoców w biurze.

Szczegóły oferty

Warszawa
Mentor
Start we wrześniu
Ambitne projekty
Opieka medyczna
Szkolenia
Premie
Międzynarodowe środowisko
Nowoczesne biuro
Świeże owoce
Zimne napoje
Bilety do kina
Karta sportowa

Zadania

Weź udział, a nawet pokieruj ważnymi inicjatywami! Będą to przedsięwzięcia zarówno departamentowe jak i dotyczące całej organizacji.
Proponuj usprawnienia, które poprawią jakość procesów oraz działanie całej firmy.
Rozpoczynaj współpracę oraz pielęgnuj utworzoną więź z członkami zespołu, departamentu i mentorami. Pomoże Ci to w zrozumieniu wartości jaka płynie z kooperacji międzyludzkiej.
Codziennie odkrywaj w jakim kierunku chcesz się rozwijać i uczestnicz w życiu zespołu oraz całej organizacji. Bierz udział w szkoleniach. Ucz się od najlepszych.

Oczekiwania

Jesteś na ostatnim roku studiów lub skończyłeś je w ciągu ostatnich dwóch lat? Ta oferta jest dla Ciebie.
Znajomość języka na poziomie min. B2 jest niezbędna do pracy w globalnej firmie. Ta umiejętność będzie nieoceniona także przy prowadzeniu lub uczestniczeniu w międzynarodowych projektach.
Działasz w kole naukowym lub innej ciekawej organizacji, która pozwala Ci rozwinąć swoje umiejętności? Wykorzystasz to w pracy.
Jesteś ciekawski i lubisz kwestionować status quo? Szybko się uczysz oraz chcesz rozwijać się jako lider? Masz silną potrzebę samorozwoju? To cechy, których szukamy.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.
Biuro

ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center