Logo - Saint-Gobain

Kierownik księgowości dla kluczowego klienta

Współpracuj z liderem w branży

Dąbrowa Górnicza
Księgowość
Umowa o pracę
Młody zespół

Dlaczego warto?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjny system premiowy, prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, grupowe ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program oszczędnościowy, zniżki pracownicze i dofinansowania.
Elastyczne godziny pracy, w tym praca w trybie „home office”.
Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy oraz lektoraty.

Szczegóły oferty

Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karta lunchowa
Home office
Elastyczne godziny
Szkolenia
Akcje charytatywne

Zadania

Zapewnienie prawidłowego i zgodnego przepisami oraz procedurami wewnętrznymi prowadzenia procesów księgowych.
Sporządzanie sprawozdań i informacji finansowych na potrzeby Grupy oraz instytucji zewnętrznych. Raportowanie miesięczne do Grupy, czynny udział w zamknięciu miesiąca.
Wspieranie biznesu oraz tworzenie i utrzymywanie partnerskich relacji biznesowych z klientem.

Oczekiwania

Kilkuletnie (min. 2) w pełnej księgowości. Praktyka w sektorze SSC/BPO będzie dodatkowym atutem.
Zorientowanie na klienta, komunikatywność i otwartość na współpracę wielopoziomową.
Komunikatywny. Min. B2.
Wysokie umiejętności analityczne oraz zdolność rozwiązywania złożonych problemów.
Wyższe. O profilu finansowym.

Poznaj Saint-Gobain

Z naszych materiałów powstanie Twój dom

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas, m.in. materiały budowlane i przemysłowe oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Spółka jest obecna w 67 krajach świata i zatrudnia ponad 170 000 pracowników. Dzięki zaangażowaniu i inwestycjom w badania i rozwój, na początku 2017 r. Grupa Saint-Gobain po raz szósty otrzymała tytuł Top 100 Global Innovators w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie. Jesteśmy jedną z nielicznych na świecie organizacji wyróżnionych certyfikatem Top Employers Global. W Polsce Grupa Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat, posiada 25 zakładów i zatrudnia blisko 7 000 pracowników. Od 2014 r. jesteśmy regularnie wyróżniani certyfikatem Top Employers Polska. Promujemy różnorodność będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Spotkanie rekrutacyjne