Logo - Coca-Cola HBC Polska

Employer Branding Ekspert

Buduj Najmocniejszą Markę na Świecie

Warszawa
Employer Branding
Umowa o pracę
Szybki awans

Dlaczego warto?

Pracujesz w zespole ludzi, którzy wspierając się nawzajem, z pasją szukają rozwiązań i cenią różnorodność.
Wyzwania, realny wpływ na swoją pracę i realizacja innowacyjnych projektów z obszaru EB.
Umowa o pracę i niezbędne narzędzia codziennej pracy będą do Twojej dyspozycji.
Opieka medyczna, pakiet sportowo-kulturalny itp.
Możliwość rozwoju zawodowego w różnych projektach międzyfunkcyjnych i międzynarodowych.
Deputat napojów z portfolio Coca-Cola (4 razy w roku).

Szczegóły oferty

Konkurencyjne wynagrodzenie
Premie
Opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Klub Biegacza
Bilety do kina
Świeże owoce
Kawa
Zimne napoje
Pokój drzemek

Zadania

Weryfikacja oraz wdrażanie strategii EB CCHBC. Zarządzanie budżetem EB.
Realizacja projektów i programów EB wewnątrz firmy, oraz promujących pracodawcę na zewnątrz, z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji, w szczególności social media.
Rekomendacja działań i projektów z zakresu budowania wizerunku pracodawcy dla różnych obszarów biznesowych z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi.
Benchmark rynku, nowych pomysłów/rozwiązań/narzędzi. Wymiana doświadczeń pomiędzy innymi krajami Grupy Hellenic.
Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, agencjami marketingowymi organizacjami studenckimi i uczestnikami wydarzeń organizowanych przez CCHBC. Koordynacja działań związanych z badaniem zaangażowania.

Oczekiwania

Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obszarze Employer Brandingu lub Dziale Marketingu lub Agencji Marketingowej.
Chętnie angażujesz się w nowe zadania, wdrażasz świeże pomysły i rozwiązania. Jesteś osobą dążącą do ciągłej doskonałości, otwartą na kolejne wyzwania.
Interesujesz się nowoczesnymi technologiami, znasz i łatwo poruszasz się w świecie social mediów.
Lubisz pracować w duchu zespołowym i z pełną orientacją na powierzone zadania.
Znasz na bardzo dobrym poziomie.

Poznaj Coca-Cola HBC Polska

O nas

Coca-Cola HBC Polska jest częścią Coca-Cola Hellenic Bottling Company, jednego z największych na świecie i największego w Europie rozlewcy napojów The Coca-Cola Company. Grupa Coca-Cola HBC działa w 28 krajach i obsługuje ponad 581 mln konsumentów. Spółka będąca właścicielem grupy, Coca-Cola HBC AG, ma siedzibę w Szwajcarii i jest notowana na giełdzie w Londynie (London Stock Exchange) oraz równolegle (tzw. secondary listing) na giełdzie w Atenach.
Biuro

ul. Annopol 20, Warszawa

Dołącz do nas

Jak wygląda proces?

Analiza CV
Rozmowa telefoniczna
Interview
Assessment Center